Popis

Jedná se o program pro mobilní termínály ZEBRA (OS Android). Toto zařízení funguje samostatně s daty ze skladového (případně účetního) systému MAXim. Primárně slouží ke čtení produktů, nebo majetku pomocí čárových kódů. Mezi terminálem a MAXimem probíhá výměna dat.

Řešíme i samotné čárové kódy. Některé zboží je má, některé ne. Poradíme co je vhodné a navrhneme optimální řešení EAN, QRcode,...

Použití pro příjem a expedici

První možnost použití je pro příjem a expedici zboží ze skladu (vhodné v kombinaci s modulem EXPEDICE). U příjmu se ve skladech připraví doklad příjemky a ten se odešle ke zpracování na terminál. Obsluha doklad vidí a přijme na doklad zboží (je možné používat i skladové pozice). U výdeje / expedice se připraví výdejka i s položkami a opět se odešle na terminál. Skladník doklad zpracuje načítáním jednotlivého zboží v seznamu a po dokončení doklad potvrdí. Toto se často využívá k FULLFILMENT systému vykrytí objednávek z eshopů. 

Použití pro skladové inventury

Druhou možností je využití pro skladové inventury. Pro rychlé a přesné načtení fyzických skladových zásob lze terminál dobře využít. Terminál si převezme aktuální skladové zásoby a celkově, nebo po menších celcích (úsecích) se načte zboží ve skladu. Program nakonci vytvoří jejich inventurní rozdíl.

Použití pro inventury investičního majetku

Třetí využití je pro inventarizaci drobného a investičního majetku. Ve spojení s modulem IM MAXim se na terminálu nabící seznam úseků. Obsluha vybere úsek a načítá IM a DIM do seznamu. Dokončením dojde k porovnání s programovým stavem. Rozdíly se zpracují jako Vyřazení, Přeřazení, Založení.  

Použití pro jiný účel

Z praxe jsme zvyklí řešit i hodně neobvyklé požadavky. Pokud potřebujete vyřečit cokoliv nestandardního, jsme připraveni Vám v tom pomoci.